امام‌جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه داعش و گروهک‌های تکفیری هدفشان تخریب چهره اسلام و مسلمانان است، گفت: وحدت مسلمانان سبب خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان جمهوری اسلامی می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مهدی‌شهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد بارانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مهدی‌شهر  (۳۰ مرداد ۹۴ ) که با حضور پرشور مردم و مسئولان در میعادگاه نماز جمعه این شهر برگزار شد با تبریک به مناسبت روز جهانی مسجد اظهار داشت: مسجد محل پیوند دین با سیاست است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی و نهضت امام راحل (ره) از مساجد آغاز گردید و مسجد جایگاه تعلیم و تعلم است.

امام‌جمعه مهدی‌شهر با اشاره به اینکه مسجد جایگاه شناخت و افزایش بصیرت است افزود: مسجد محل پیوند و محور وحدت مسلمانان است.

بارانی بابیان اینکه داعش و گروهک‌های تکفیری هدفشان تخریب چهره اسلام و مسلمانان است گفت: وحدت مسلمانان باعث خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان جمهوری اسلامی خواهد شد.

وی با تبریک به مناسبت هفته گرامیداشت شهید رجایی و باهنر و هفته دولت بیان داشت: شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز خدمتگزاری به مردم هستند، خدمت عاشقانه به این مردم خوب و ولایی باید از برنامه‌های جدی مسئولین باشد.

خطیب جمعه مهدی‌شهر تصریح کرد: مردم در امتحانات خود در حوزه‌های مختلف سربلند و پیروز شدند، هم‌اکنون نوبت امتحان مسئولان و خدمت عاشقانه آنان به مردم است.

بارانی با اشاره به مطالبه مقام معظم رهبری از دولت‌مردان “مدیریت جهادی “عنوان داشت: اولین نکته در مدیریت جهادی این است که مدیران دنبال حاشیه و حاشیه‌سازی نباشند.

امام‌جمعه مهدی‌شهر گفت: مسئولان به دنبال حاشیه‌سازی نباشند و به تحقق آرمان‌های انقلاب و خدمت خالصانه و صادقانه فکر کنند.

وی افزود: عبور از موانع و موانع را کوچک دانستن یکی از مطالبات مقام معظم رهبری در مدیریت جهادی از مدیران است.