1

رئیس دفتر امام‌جمعه مهدی‌شهر گفت: مراسم بزرگداشت جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا از سوی امام‌جمعه مهدی‌شهر در این شهرستان برگزار خواهد شد.
علیرضا کفاش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مهدی‌شهر، اظهار داشت: مراسم بزرگداشت جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا از سوی امام‌جمعه مهدی‌شهر در شهرستان مهدی‌شهر برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این مراسم بزرگداشت هم‌زمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار می‌شود.

کفاش بیان کرد: مراسم بزرگداشت و یادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا از سوی حجت‌الاسلام‌والمسلمین بارانی امام‌جمعه مهدی‌شهر روز یکشنبه دوازدهم مهرماه ۱۳۹۴ بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد صاحب‌الزمان(عج)شهرستان مهدی‌شهر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه رژیم آل سعود باید پاسخگوی کشته شدن مظلومانه حجاج مسلمان در فاجعه حج امسال باشد تصریح کرد: افکار عمومی جهان منتظر پاسخ شفاف آل سعود در این رابطه است.

رئیس دفتر امام جمعه مهدی‌شهر با دعوت از عموم مردم این شهرستان برای حضور پرشور در آیین گرامیداشت شهدای فاجعه منا تصریح کرد: این حضور کمترین کاری است که مردم مؤمن و دیندار شهر امام زمان می‌توانند برای مظلومیت این حجاج و تسلای دل خانواده‌های آنان انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از حجاج نیز که اهل استان سمنان بوده و از طریق کاروان دیگر استان‌ها به سفر حج اعزام شده بودند نیز در میان شهدای فاجعه منا حضور دارند خاطرنشان کرد: باید برای مظلومیت این شهدا مراسم یادبود آنان در سراسر کشور به صورت پرشور برگزار شود.